PL

Nagrody i wyróżnienia

  • Czwartego czerwca 2007 r. W Warszawie rozdano 5 certyfikatów Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej   i jednego wyróżnienia międzynarodowego – Zielonej Flagi, w ramach Programu Eco – Schools.                 Certyfikaty Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej otrzymały: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Krynicy Zdroju, Publiczna Szkoła Podstawowa w Czajowicach, Szkoła Podstawowa w Miszkowicach.

  • Dzieci wraz z gronem nauczycielskim i przedstawicielami samorządu terytorialnego oraz władz oświatowych dwukrotnie brały udział w międzynarodowej debacie na temat wartości uniwersalnych w ramach „dni Wiosny w Europie”, za co otrzymały certyfikat z Brukseli za wniesienie wkładu do dyskusji na temat przyszłości Europy.
  • We wrześniu wychowankowie naszej  Szkoły oraz Punktu Przedszkolnego ,,Pod Modrzewiami” wzięli udział w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze Drzewa Młynówki Królewskiej” organizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody, Fundację Rozwoju Gmin Polskich, Inicjatywę „Ratujmy Młynówkę Królewską” i Stowarzyszenie Środowisko i My. Nasi uczniowie zdobyli liczne wyróżnienia i nagrody książkowe. Podsumowanie konkursu odbyło się w Krakowie w pobliżu Młynówki Królewskiej, podczas którego odbyły się  gry i zabawy o tematyce ekologicznej zorganizowane przez Grupę Animacyjną „Perła”, na którym wręczono następujące dyplomy oraz nagrody.

Wychowankowie Punktu Przedszkolnego: II miejsce NataliaBiedak;  III miejsce Jakub Kowalczyk;  wyróżnienie Maria  Bosak. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Czajowicach:   I miejsce: Mateusz Żurowski (III klasa); Izabela Grudnik (I klasa);  Wiktoria Kemona (zerówka); wyróżnienie: Justyna Gąska(II klasa), Piotr Grudnik (zerówka), Gabriela Szopa(II klasa), Otylia Kozera (II klasa).

  • Konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele. Wyróżnienia zobyli: Piotr Grudnik i Wiktoria Kemona z zerówki.
  • Uczniwie Szkoły Podstawowej w konkursie plastycznym ,,Babcia i Dziadzio w moim życiu” zorgranizowanym przez  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele zdobyli następujęce nagrody:

I miejsce – Piotr Grudnik (zerówka); II miejsce – Izabela Grudnik (I klasa); Wiktoria Kemona (zerówka); III miejsce – Otylia Kozera (II klasa).